Eliáš výprava web

 

alfa pozvánka 2015 web

 

Pozvánka na kurzy Alfa

Srdečně Vás zveme k účasti na nejpopulárnějším křesťanském programu, který se ve světě těší velikému zájmu široké veřejnosti, pod názvem kurzy Alfa.

V Chocni budou několikrát po sobě probíhat setkání, při nichž si všichni účastníci budou moci rozšířit pohled na život z křesťanské perspektivy a zamýšlet se nad duchovní dimenzí lidského života. Těchto kurzů se převážně účastní lidé nenavštěvující žádnou církev.

Součástí každého večera je společné jídlopřednáška a otevřená diskuse na dané téma s dostatečným prostorem pro jakékoliv dotazy. Cílem kurzu je vytvořit v dnešním uspěchaném světě prostor pro ty, kdo se chtějí zastavit a mluvit o důležitých otázkách života.

Více informací o kurzech najdete na webových stránkách www.kurzyalfa.cz. Kurzy jsou otevřeny pro každého, kdo se o tato témata zajímá.

Kurzy můžete navštěvovat buď  ve čtvrtky večer nebo pátky dopoledne. Úvodní setkání na téma "Jde v životě ještě o víc?" se uskuteční ve čtvrtek 15. ledna 2015 od 18:30 hod. a v pátek 16.ledna od 9:00prostorách Rodinného centra Beránek, Jungmannova 127, 1.patro, Choceň

Kontaktní osoba pro rezervace:

Ing. Petr Skalický tel.: 605 841 633      e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

balonková

 

 

plakát 2014 web

 
Náhodný obrázek
Náhodný obrázek
Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 21 
Multimedia